شهرک صدف کیش ، یکی دیگر از مناطق مسکونی کیش است که دارای ۷ فاز مسکونی می باشد که فاز های یک تا ۵ آن ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته اند ، فاز ۶ آن توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب در حال ساخت است که شامل آپارتمان های در ۳ طبقه و برجهای مسکونی در حال سخت می باشد که با عنوان مجتمع ستاره کیش نیز معروف است . فاز ۷ صدف کیش نیز در حال ساخت می باشد که تمام ساختمان های آن نوساز بوده و زون دوم آن نیز در حال ساخت است .

 

به دلیل اینکه شهرک صدف کیش دارای دسترسی ها مطلوب به مراکز تجاری ، اداری ، خدماتی و مجموعه هتلهای کیش می باشد ، از ابتدای تاسیس منطقه آزاد کیش مورد توجه ساکنان و سرمایه گذاران بوده است ، هر فاز مسکونی در شهرک صدف کیش دارای مراکز خدماتی مختص به خود می باشد می باشد که در مناطق خاص و با الگوهای مناسبی  جانمایی شده اند .

مراکز خدماتی فاز یک شهرک صدف کیش :  مجموعه خدماتی دویست واحدی کیش و مجموعه خدماتی بساک کیش .

مجتمع های مسکونی فاز یک شهرک صدف کیش : مجتمع مسکونی دویست واحدی ، مجتمع مسکونی سلام ، مجتمع مسکونی آرین ، مجتمع مسکونی مهندسان ۲ و شهرک تازه تاسیس عرفان و مجتمع مسکونی-ویلایی مهان و همچنین دامون صدف ( ویلایی ) در این منطقه واقع شده اند . همچنین این منطقه دارای ساختمانهای مسکونی ۴ و ۶ واحدی بوده که تنوع متراژ زمین و آپارتمان های بنا شده در آن دارای بسیار زیادی می باشد .

برجهای مسکونی فاز یک شهرک صدف کیش : برج های مسکونی سینا ۱ و ۲  ، برج های مسونی سارا ، برج مسکونی دامون ۶

مرکز خرید فاز ۲ شهرک صدف کیش در میدان گلستان و مقابل مسجد امام حسن ( ع ) واقع شده و به صورت یک بازارچه خدماتی برای ارایه سرویس به ساکنان فعال می باشد . این بازارچه به عنوان اصلی ترین مرکز خدماتی شهرک صدف کیش شناخته شده است .

به زودی اطلاعات این بخش تکمیل خواهد شد

 

.

املاک نامی کیش

مرکز مشاوره و سرمایه گذاری ملکی در جزیره زیبای کیش

خرید ، فروش و رهن و اجاره آپارتمانهای مسکونی در شهرک صدف ، سفین ، مرکز شهر
خرید ، فروش و رهن و اجاره آپارتمانهای مسکونی در برجهای مسکونی معتبر کیش مانند : برجهای دوقلو ، برجهای آینده ساز ، میکا ، برجهای طلایی 
خرید و فروش ویلا در مناطق ساحلی ، شهرک صدف ، دامون ساحلی و . . .
خرید و فروش – رهن و اجاره دفاتر اداری در مراکز اداری کیش ، بندرگاه کیش ، منطقه گلدیس ، برجهای اداری و بازار سارینا یک
خرید و فروش زمین مسکونی ، اداری ، هتل ، انبوه سازی و مشارکت در ساخت در مناطق ساحلی و مسکونی ، اداری کیش
مشاوره تخصصی در زمینه خرید و فروش – رهن و اجاره سوله های صنعتی و انبار در شهرکهای صنعتی کیش
خرید و فروش – رهن و اجاره مغازه های تجاری در بازارهای معتبر کیش مانند مرکز تجاری ، بازار پردیس یک و دو ، مروارید ، پانیذ و . . .
پیش فروش آپارتمانهای مسکونی در برجهای معتبر در حال ساخت کیش مانند برجهای مسکونی پارسیس کیش و . . .
پیش فروش مغازه های تجار ی در بازار های معتبر و در حال ساخت کیش مانند بازار تجاری سارینا ۲ ، میکا و . . .

                                      

شهرک صدف کیش