شهرک نوبنیاد کیش بخشی از منطقه مسکونی شهرک میرمهنا یا همان شهرک مسکونی سفین کیش است که در شمال غربی کیش واقع شده و دارای فاز بندی یک ، دو و سه می باشد که مجموعا دارای حدود ۱۲۰۰ پلاک زمین مسکونی و خدماتی است . در سالهای اخیر عمده ساخت و ساز در کیش در شهرک مسکونی نوبیناد کیش متمرکز شده بود که در حال حاضر عملیات عمرانی در این منطقه رو به اتمام می باشد . به لحاظ شهرسازی این منطقه نسبت به سایر مناطق داراری طراحی مناسبتری است و دسترسی های مناسبی برای آن در نظر گرفته شده است ، پراکندگی و توزیع مراکز خدماتی در این شهرک به گونه ای طراحی شده است که تمام فازهای مسکونی آن دسترسی مناسبی به مراکز خدماتی داشته باشند . همچنین در این منطقه  پیش بینی های خوبی برای فضاهای آموزشی شده است .

فاز یک شهرک نوبنیاد کیش نسبت به سایر فازهای آن زودتر وارد مرحله ساخت و ساز شد و ساختمانهای این منطقه به طور متوسط عمر ۴ یا ۵ سال دارند ، مرکز خدماتی مستقل فاز یک نوبنیاد شامل دو بازارچه می باشد که داراری مغازه های خدماتی مجزا از هم و با مالکیت مستقل می باشد . بازارچه نوبنیاد حدفاصل منطقه مسکونی A1 و نوبنیاد واقع شده که دارای ۱۴ مغازه می باشد . خدماتی از قبیل سوپرمارکت ، نانوایی ، میوه فروش ، گوشت فروشی و . . . در این بازارچه ارایه می گردد . بازارچه خدماتی دیگر فاز یک نوبنیاد کیش جنب میدان بهارستان واقع شده است با این تفاوت که تعداد مغازه های آن نسبت به بازارچه نوبنیاد بیشتر بوده و طیف بیشتری از خدمات در آن ارایه می گردد ، این بازارچه دارای پارکینگ مستقل بوده تا فضای مناسبتری برای ارایه سرویس فراهم گردد .

فاز دو نوبنیاد کیش هم دارای مجموعه خدماتی است که در ابندای بلوار طوس واقع شده است با این تفاوت که تعداد مغازه های خدماتی آن کمتر است ، با توجه به اینکه فاصله مراکز خدماتی در شهرم نوبنیاد کیش از یکدیگر دور نیست این مراکز همپوشانی لازم را برای ارایه خدمات دارند .

مرکز خدماتی فاز ۳ نوبنیاد نیز در انتهای بلوار طوس واقع شده است که وسعت بیشتری نسبت به تمام بازارچه های خدماتی در کیش دارد ، تفاوت اصلی این مرکز خدماتی با سایر مراکز فوق الاشاره دراین است که مغازه های خدماتی در قالب مجتمع های خدماتی احداث شده اند و مانند سایر موارد مستقل نیستند از جمله آنها می توان به مرکز خرید آرین اشاره نمود که در ۳ طبقه احداث شده و در حال حاضر فعال نیز می باشد . مرکز خدماتی فاز سه نوبنیاد کیش روی نقشه 

 

متراژ زمینهای شهرک مسکونی نوبنیاد کیش

متراژ زمینهای واگذار شده در شهرک مسکونی نوبنیاد کیش از حدود  ۱۵۰ متر مربع تا ۴۷۰ متر مربع بوده که در کنار آن نیز برخی زمینها نیز برای احداث مجتمع های مسکونی در نظر گرفته شده است . زمینهای متراژ پایین در ابتدای فاز یک نوبنیاد کیش و به تعداد محدودی واگذار و احداث شده اند اما عمدتا زمینهای این منطقه ۴۰۰ متر مربع مساحت دارند که با توجه به تراکم ۱۳۰ درصدی این زمینها ، می توان حدود ۵۲۰ متر مربع بنای مفید و در سه طبقه مسکونی روی پیلوت در آنها احداث نمود .

عمدتا ساختمانهای ساخته شده در این شهرک دارای  ۷ تا  ۹ واحد مسکونی می باشند که در فاز ۳ شهرک نوبنیاد به دلیل تصمیمات جدید معاونت شهرسازی کیش مبنی بر کاهش تعداد واحدهای در هر ساختمان ، اکثر ساختمانهای این فاز در طبقات بالایی دارای آپارتمانهایی با تراس های بزرگ می باشد .

حدود متراژ آپارتمانهای ساخته شده در شهرک مسکونی نوبنیاد کیش بین ۵۰ تا ۲۰۰ متر مربع می باشد که متناسب با سلیقه خریداران آپارتمان در این منطقه طراحی شده اند ، تنوع ساخت و متریال کاربردی در ساختمانهای این منطقه کار را برای خرید آپارتمان در نوبنیاد کیش راحت کرده است ، به گونه ای که برای خرید آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش با طیف گسترده ای از انتخابها مواجه می شویم . با توجه به سطح عمومی قیمتها ، این منطقه در کانون توجه سرمایه گذاران و خریداران آپارتمان در کیش قرار گرفته است .

تصویر نقشه شهرک نوبنیاد کیش

شهرک نوبنیاد کیش
http://kfzhome.com/

به منظور خرید آپارتمان در نوبنیاد کیش و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره شهرک نوبنیاد کیش می توانید با ما تماس بگیرید  ۰۷۶۴۴۴۵۵۹۰۰

 

برخی از فایلهای فروشی املاک نامی در شهرک نوبنیاد کیش

فروش آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش  ، فاز ۳ نوبنیاد

فروش آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش با دید دریا در فاز ۳ نوبنیاد

فروش آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش ، فاز ۲

اجاره آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش ، فاز ۳

فروش آپارتمان در شهرک نوبنیاد کیش ، فاز ۲