پیش فروش آپارتمان در کیش ، در حال حاضر با توجه به روند ساخت و ساز در کیش بازار پیش فروش آپارتمان در کیش در منطقه فاز ۷ شهرک صدف و برخی از پروژه های در حال ساخت متمرکز شده است . ساختمانهای در حال ساخت در شهرک صدف ( فاز ۷ ) مشتمل بر ۶ واحد مسکونی بوده که معمولا دو خواب و سه خواب می باشند که حدود متراژ این آپارتمان ها از ۹۵ متر تا ۱۳۵ متر می باشد با مشاعات مناسب و پارکینگ و انباری .

برخی از پروژه های فعال در کیش نیز اقدام به پیش فروش آپارتمان در کیش نموده اند که این پروژها معمولا در سطح وسیع تر نسبت به ساخت و ساز اقدام نموده و در قالب برجهای مسکونی آپارتمان ها را احداث می کنند و نسبت به ساختمانهای کوچک دارای امکانات بیشتری می باشند از جمله سالنهای ورزشی ، سالنهای اجتماعات و همایشها ، استخر ، فضای سبز مطلوب ، خدمات رفاهی و هتلینگ و . . .

بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پیش خرید آپارتمان در جزیره زیبای کیش می توانید با شماره های ذیل با ما در تماس باشید تا با مشاوره کارشناسان املاک نامی کیش انتخاب شایسته ای را داشته باشید .  ۰۹۳۴۷۶۹۴۴۰۰ – ۰۹۳۴۷۶۹۷۶۸۸ – ۰۹۳۴۷۶۹۷۷۳۳ – ۰۹۳۴۷۶۹۱۱۶۶

پیش فروش آپارتمان در کیش

املاک نامی کیش

مرکز مشاوره و سرمایه گذاری ملکی در جزیره زیبای کیش

خرید ، فروش و رهن و اجاره آپارتمانهای مسکونی در شهرک صدف ، سفین ، مرکز شهر
خرید ، فروش و رهن و اجاره آپارتمانهای مسکونی در برجهای مسکونی معتبر کیش مانند : برجهای دوقلو ، برجهای آینده ساز ، میکا ، برجهای طلایی 
خرید و فروش ویلا در مناطق ساحلی ، شهرک صدف ، دامون ساحلی و . . .
خرید و فروش – رهن و اجاره دفاتر اداری در مراکز اداری کیش ، بندرگاه کیش ، منطقه گلدیس ، برجهای اداری و بازار سارینا یک
خرید و فروش زمین مسکونی ، اداری ، هتل ، انبوه سازی و مشارکت در ساخت در مناطق ساحلی و مسکونی ، اداری کیش
مشاوره تخصصی در زمینه خرید و فروش – رهن و اجاره سوله های صنعتی و انبار در شهرکهای صنعتی کیش
خرید و فروش – رهن و اجاره مغازه های تجاری در بازارهای معتبر کیش مانند مرکز تجاری ، بازار پردیس یک و دو ، مروارید ، پانیذ و . . .
پیش فروش آپارتمانهای مسکونی در برجهای معتبر در حال ساخت کیش مانند برجهای مسکونی پارسیس کیش و . . .